Idealne rozwiązanie do telefonów stacjonarnych

Myśląc poważnie o wyposażeniu naszych pracowników lub samych siebie w idealne słuchawki do telefonu stacjonarnego, powinniśmy rozważyć modele oferowane przez Axtel Headsets. Są to produkty najwyższej jakości o mnogości funkcji, sprawujące się dobrze jako słuchawki usb i słuchawki z mikrofonem zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego.

Coś dla każdej grupy użytkowników

Pracownicy potrzebujący dobrych słuchawek do pracy w biurze docenią mnogość funkcji takich modeli. Słuchawki bezprzewodowe oferują wysoką jakość działania przy bardzo dużej wygodzie manewrowania. Słuchawki z mikrofonem usb wyposażone są bardzo często w dwie wersje redukcji szumów:

  1. Aktywna redukcja szumów (ANC)

Ta forma redukuje hałasy pochodzące z biura czy sąsiedztwa poprzez rozwiązania programowe. Kojarzy nam się najczęściej z akronimem ANC i może być dowolnie wyłączona, a także konfigurowana w niektórych komunikatorach (na przykład Teamspeak czy Skype for Business).

  1. Pasywna redukcja szumów

Ta forma jest korzystna zwłaszcza gdy zależy nam na podtrzymaniu jak najwyższej jakości rozmów. Osiągana jest sprzętowo i w dużej mierze zależy od producentów i jakości wykonania ich produktów. Przydaje się nie tylko w biurze, ale także w domowym zaciszu, gdyż obejmuje na przykład wyciszenia nakładkami na głośniki. 

Ponadto stosuje się także funkcje Plug&Play, która w praktyce oznacza bardzo łatwą instalację i możliwość szybkiego przełączania pomiędzy kilkoma urządzeniami. Eliminuje potrzebę posiadania oddzielnych słuchawek do pc i słuchawek nagłownych do innych zastosowań (tablet, komórka, etc.). 

Minimalna waga to maksymalny komfort

Modele klasy biznes, do której należą produkty oferowane przez Axtel Headsets, powinny być także tworzone z myślą o fizycznej wygodzie. Sprzyja to wysiedzeniu długich godzin w pracy przy maksymalnej jakości i skupieniu.

Cena jest również ważna

Profesjonalne słuchawki klasy biznes, są zwrotem brzmiącym podniośle, a przez to sugerującym dość duże ceny. Okazuje się jednak, że musza być one konkurencyjne, by podołać wymogom rynku. Chociaż sprawia to, że istnieje pewien kompromis w jakości dźwięku, jest to wciąż jakość wysoka (HD), często symulująca szeroką scenę. Sprawia to, że modele te sprawdzą się również do słuchania muzyki i grania w gry w domowym zaciszu. Wysoka cena dyskwalifikowałaby natomiast wspomniany sprzęt już w przedbiegach, na etapie włączania danych modeli w biznesplan. Oczywiście jakość komponentów i elektroniki wymaga pewnej inwestycji, jest to natomiast inwestycja warta zachodu.

Słuchawki do biura, tzn. takie z klasy profesjonalnej rozmowy biznesowej od firmy Axtel Headsets, okazują się zatem rozwiązaniem uniwersalnym, stosownym zarówno przy wyposażeniu dobrego biura obsługi klienta w renomowanej firmie, jak i konkurencyjną opcją w przypadku poszukiwań słuchawek na usb do naszego gabinetu w domu. Są uniwersalnym połączeniem jakości wykonania i mnogości stosowanych funkcji.