Jak działa porównywarka kredytów?

Każda osoba, która potrzebuje zastrzyku gotówki powinna rozważyć użycie porównywarki kredytów, w celu zweryfikowania najlepszej oferty na rynku kredytowym. Korzystanie z takiej porównywarki jest dziecinnie proste, a ten artykuł podpowie jak to wykonać w zaciszu własnego domu.

1. Porównywarka kredytów – krótka instrukcja obsługi

2. Porównywarka kredytów – kto powinien skorzystać?

Porównywarka kredytów – krótka instrukcja obsługi

Obsługa porównywarki kredytów, np. tej znajdującej się na stronie internetowej –porównywarka kredytów jest niezwykle prosta w obsłudze, wręcz intuicyjna. Formularz porównywarki składa się z trzech pól, zatem wypełnienie go zajmuje dosłownie mniej niż minutę. Pierwszym polem do uzupełnienia jest kwota kredytu – można wybrać dowolną kwotę, nawet 100 000 złotych. Kolejnym polem jest okres udzielenia kredytu – tutaj maksymalny czas to 36 miesiące – 3 lata. Ostatnia rubryka jest dla chętnych – mowa jest tutaj o ubezpieczeniu kredytu na które nie decyduje się każdy kredytobiorca, zwłaszcza ten który szuka pożyczki na 500 plus i alimenty oraz raty bez bik. Po wypełnieniu tego formularza wyświetla się lista kredytów oraz nazwa kredytodawcy. Co ważne, kredyty są tylko udzielane przez sprawdzone finansowe instytucje – banki takie jak Santander, PKO, Alior, Bnp Paribas oraz inne.

Porównywarka kredytów – kto powinien skorzystać?

Porównywarka kredytów jest dedykowana każdemu, kto zmaga się z chwilowym brakiem gotówki lub musi dokonać pilnego zakupu, a jego oszczędności są zamrożone. Kredyty online charakteryzują się szybkością – możesz otrzymać pieniądze już po piętnastu minutach, co jest duże szybsze niż wyjście z domu i poszukiwanie bankomatu w celu wybrania oszczędności. Co więcej, kredyty które są przedstawiane w porównywarce kredytów na stronie wiecejGotówki.pl pochodzą z sprawdzonego źródła i są bezpieczne. Nie znajdziesz tutaj ukrytych kruczków prawnych, a koszt kredytu jest ostateczny.